«Золотий» корм для тварин. Харківському підприємцю не вдалося обманути митників

Директор одного з харківських підприємств намагався ввезти з Німеччини корм та підстілки для тварин за заниженими цінами. В митних деклараціях на вантаж винахідливий ділець вказав фактурну вартість товару занижену більш аніж вдвічі. А це в свою чергу, за задумкою підприємця, повинно було привести до суттєвого зменшення митних платежів.
Аби «спіймати на брехні» винахідливого бізнесмена працівники Харківської митниці ДФС звернулись до митних органів Республіки Німеччина з запитом щодо проведення перевірки законності ввезення на митну територію України товарів для тварин.
Під час співставлення відомостей, отриманих від німецької сторони, та документів, що знаходяться в справах митниці, «секрет» керівника фірми було викрито.
По даному факту у відношенні директора товариства з обмеженою відповідальністю був складений адміністративний протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України, що передбачає штраф у 100% розмірі та конфіскацію товару.
За попередніми даними «хитрість» горе-підприємця може йому обійтися у 8 мільйонів гривень.
Нагадаємо, під час здійснення аналітично-пошукової діяльності Харківська митниця ДФС активно співпрацює з митними органами іноземних держав.картинка (25)