За перший місяць нового року мешканці Харківщини сплатили до бюджету держави понад 900 млн. грн. податків та зборів

В Головному управлінні ДФС у Харківській області повідомили, що протягом січня забезпечено збір 925,8 млн. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів, що на144,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів до відповідного періоду минулого року склав118,5 відсотка.налоговая3 (29)
При цьому, до Державного бюджету за січень мобілізовано551,8 млн.грн., що на 103,7 млн. грн. або на 23,1% більше ніж за січень минулого року.
Значну увагу в податковій службі області приділяють наповненню місцевих бюджетів, кошти з яких направляються на розвиток міста і області та забезпечення благополуччя мешканців Слобожанщини.
Так, до місцевого бюджету за перший місяць нового року надійшло 374,0 млн. грн., що на 12,3% або на 40,9 млн. грн.більше минулорічного показника.
Основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень 2015 року фактично надійшло 249,8 млн. грн. цього податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року забезпечено приріст на 13% або на 28,8 млн. гривень.
В ГУ ДФС області відзначають, що стабільні надходження до бюджетів це результат громадянської самосвідомості мешканців Харківщини, яка значно зросла. Ті події, які відбуваються в країні, торкнулися кожного, і залишатися осторонь ніхто не має права. Сьогодні громадяни розуміють, що сплачуючи податки у повному обсязі, вони тим самим допомагають і країні, і армії, і своєму регіону зокрема.