За перший місяць 2015 року громадянами Балаклійщини задекларовано майже 1,8 млн. грн.

Про це повідомив начальник ДПІ у Балаклійському районі ГУ Міндоходів у Харківській області Сергій Полторак . За його словами, всі громадяни мають обов’язок щодо надання річних податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2014 рік.
Протягом першого місяця поточного року свої доходи задекларували вже 93 фізичних особи району . Загальна сума задекларованого доходу склала майже 1,8 млн. грн. До бюджету надійде близько 90,0 тис. грн.
Серед декларантів найбільше громадян, які відобразили доходи в наслідок отримання спадщини – 21 , 17 громадян від продажу сільськогосподарської продукції, ще 54 мешканці району скористались правом на отримання податкової знижки .
«Фахівцями Центру обслуговування платників ДПІ у Балаклійському районі постійно надається практична допомога громадянам у заповненні декларації про майновий стан і доходи», – зазначив керівник податкової інспекції Сергій Вікторович Полторак.
Начальник податкової інспекції також нагадав про те, що кожен бажаючий задекларувати доходи та майновий стан наразі має можливість зробити це, не виходячи з дому – через Інтернет, за допомогою сервісу «Декларування он-лайн». Проте для цього необхідно мати ключ цифрового підпису та встановити відповідне програмне забезпечення. Усю необхідну інформацію щодо цього за необхідності нададуть фахівці ЦОП, вони ж допоможуть заповнити відповідні бланки.налоговая3 (31)