В Харківському регіоні продовжують роз’яснювати агараріям зміни податкового законодавства

В рамках багаторічної практики партнерських стосунків між ГУ Міндоходів у Харківській області та Територіальним відділенням ВГО «Асоціація платників податків України» в Харківській області відбувся спільний семінар для сільськогосподарських підприємств. Захід відбувся в Департаменті агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.налоговая3 (5)
Відкриваючи семінар Голова Ради – директор ТВ ВГО АППУ в Харківській області Марина Вишневська повідомила, що з 1 січня 2015 року набрали чинності зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування діяльності аграріїв. На виконання побажань саме цієї категорії платників податків та з метою надання роз’яснень з цілої низки питань, які їх цікавлять, фахівці ГУ ДФС у Харківській області проведуть лекційну частину семінару.
Зокрема начальником сектору місцевих податків і зборів, плати за землю управління оподаткування та контролю об’єктів та операцій Надією Мещеряковою було проінформовано присутніх, що з 2015 року до четвертої групи платників єдиного податку віднесені сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. А об’єкт оподаткування для цієї групи платників єдиного податку — площа сільськогосподарських угідь. Також вона розповіла про особливості справляння в цьому році земельного податку.
Крім того, в ході заходу співробітники податкової служби детально доповіли стосовно змін в оподаткуванні ПДВ в 2015 році, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, податку на нерухоме майно та ознайомили присутніх з правилами застосування податкового компромісу.
Наприкінці заходу присутні отримали відповіді від фахівців ГУ ДФС у Харківській області, адже така практична частина семінару стосовно застосування норм податкового законодавства є дуже корисною та обов’язково стане їм у нагоді.